Adventní koncerty 2019

neděle 24. listopadu

One Man Show - Rudy Linka

Oslava třiceti let svobody

pondělí 18. listopadu
Koupit

30 let svobody 1989 - 2019

úterý 5. listopadu

Svatomartinské hodování 2019

pondělí 11. listopadu

Program kina Nadsklepí

Říjen 2019

středa 2. října – čtvrtek 31. října

Fotobraní 2019

25. ročník výroční výstavy prací členu Fotoklubu DK

čtvrtek 3. října – úterý 29. října


Parazit

Gisaengchung

KOR 2019

dnes hrajeme
Koupit

Staříci

CZE/SVK 2019

od 17. října
Koupit

Zloba: Královna všeho zlého

Maleficent: Mistress of Evil

USA/UK 2019

od 18. října
Koupit 2D 3D

Joker

USA 2019

pátek 18. října
Koupit

Pražské orgie

CZE 2019

sobota 19. října
Koupit

Nabarvené ptáče

The Painted Bird

CZE/SVK/UKR 2019

pondělí 21. října
Koupit

Klavírní recitál Alice Rajnohové

Konzervatoř P. J. Vejvanovského

úterý 22. října

Národní třída

CZE/DEU 2019

středa 23. října
Koupit

4TET

Známé vokální seskupení v nové koncertní verzi

středa 23. října
Koupit


Zombieland: Rána jistoty

Zombieland: Double Tap

USA 2019

od 24. října
Koupit

Tomík na cestách

Tuktukem z Thajska až na Moravu

pátek 25. října
Koupit

Poslední aristokratka

CZE 2019

od 25. října
Koupit

Sněžný kluk

Abominable

USA 2019

od 27. října
Koupit


Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon

Shaun The Sheep: Farmageddon

USA/UK/FRA 2019

středa 30. října
Koupit

Stehlík

The Goldfinch

USA 2019

středa 30. října
Koupit

Akt a portrét černobíle

Fotografie Miroslava Pláňavy

čtvrtek 31. října – úterý 31. prosince

Terminátor: Temný osud

Terminator: Dark Fate

USA 2019

od 31. října
Koupit

Stáhni a zemřeš

Countdown

USA 2019

pátek 1. listopadu
Koupit

Radovanovy radovánky

Divadlo Věž Brno

Pohádkové představení podle knihy Zdeňka Svěráka

sobota 2. listopadu
Koupit

Dialog dvou světů

Jan Potměšil a Václav Návrat

úterý 5. listopadu
Koupit

Večer pro violoncello a klavír

Konzervatoř P. J. Vejvanovského

úterý 5. listopadu


Dobrá smrt + předfilm Spolu sami

The Good Death

SVK/CZE/AUT/FRA 2018

středa 6. listopadu
Koupit

Bitva u Midway

Midway

USA/CHN 2019

od 7. listopadu

Vojta "Kiďák" Tomáško

Koncert písničkářské folkové legendy ze Západních Čech

čtvrtek 7. listopadu
Koupit

Ženská na vrcholu

CZE 2019

od 8. listopadu

Addamsova rodina

The Addams Family

USA 2019

neděle 10. listopadu


Mlýny

Divadlo Sklep

pondělí 11. listopadu
Koupit

Abstinent

CZE 2019

středa 13. listopadu

Pod modrým nebem

Výtvarné práce účastníků mezinárodního sympozia neprofesionálních výtvarníků

čtvrtek 14. listopadu – sobota 14. prosince


Světlo pro Kryla

Připomenutí památky 17. listopadu a 30 let svobody v Expozici Karla Kryla

neděle 17. listopadu

Amnestie

CZE/SVK 2019

neděle 17. listopadu

One Man Show - Rudy Linka

Oslava třiceti let svobody

pondělí 18. listopadu
Koupit

Koncert komorní hudby

Konzervatoř P. J. Vejvanovského

úterý 19. listopadu

Kouzelná školka - Michalovi mazlíčci

Zábavná dětská show

sobota 23. listopadu
Koupit

Janek Ledecký s kapelou

Vánoční turné 2019

neděle 24. listopadu
Koupit


Spirituál kvintet

Poslední vánoční koncert v kariéře!

pátek 29. listopadu
Koupit

Snow Film Fest 2019

sobota 30. listopadu
Koupit

Kolega Mela Gibsona

Divadelní spolek Frída

Komediální one-man show Martina Trnavského

úterý 3. prosince
Koupit

Psí poslání 2

A Dog's Journey

USA 2019

středa 4. prosince

ROCKSYMPHONY II.

Filharmonie B. Martinů, Zlín, Václav Noid Bárta a Marta Jandová

neděle 8. prosince
Koupit

Grande Moravia

Vánoční nálada pro celou rodinu

neděle 15. prosince
Koupit




Mimořádná pozorování

zatmění Slunce či Měsíce a další jevy







Výběr akcí filtrem

Zajímá mě

Pustí mě tam?

Mám na to?

Mám čas?

Potvrďte kritéria filtru

Zvolte datum

Od

říjen 2019

po7142128
út18152229
st29162330
čt310172431
4111825
so5121926
ne6132027

Do

listopad 2019

po4111825
út5121926
st6132027
čt7142128
18152229
so29162330
ne3101724
Potvrďte vybrané odbobí