DĚTSKÁ FARMA JEDE ZDARMA!

neděle 15. 9. 2013 ve 14.00 hodin

(asi 3 hodiny)

Velké náměstí

vstupné dobrovolné
čtěte více

Hitem 21. století se překvapivě vedle technologického boomu stává nečekaně i farmaření, jakožto návrat k přírodnímu stylu života. Skloubením tohoto trendu a naší dlouholetou zkušeností s pořádáním dětských eventů, vznikl nový typ zábavně-naučného denního eventu, který je zaměřen na rodiny s dětmi, pod názvem Dětská Farma. Děti procházejí různými stanovišti, ve kterých si vyzkouší své dovednosti farmáře.

Charakteristika roadshow:

- 5 hodin skvělé zábavy pro celou rodinu

- Úžasné farmařské stanoviště

- Velké zábavné finále s Albertíkem a Smíšky

- Rodiče nepřijdou zkrátka

- Dárky pro všechny farmáře

Agentura Shaker production se již 17 let věnuje produkci a kompletnímu servisu eventů, jako jsou koncerty, firemní a reklamní akce, výchovné programy a roadshow a to na celém území České republiky. Již od svého založení byla velkou součástí portfolia společnosti oblast komunikace s dětským divákem a za dobu své existence agentura Shaker production redefinovala pojem zábavného pořadu pro děti a celou rodinu. V současné době platí v této oblasti za jednu z nejosobitějších a nejprofesionálnějšíchspolečností na trhu.Interaktivní programy agentury se skládají z netradičních soutěží, vtipných scének a hudebních čísel, přičemž výpravné dekorace scény, dramaturgiei unikátní kostýmy umělců, vždy korespondují s naučným příběhem. Zajímavým aspektem představení je příležitost publika obdržet v jeho průběhu věcný dárek, který umocní pozitivní zážitek a zanechá milou vzpomínku. Naším cílem je poskytovat služby světové kvality za přijatelné ceny.

Václav Třasák
Majitel agentury Shaker production

DĚTSKÁ FARMA

Hitem 21. století se překvapivě vedle technologického boomu stává nečekaně i farmaření, jakožto návrat k přírodnímu stylu života. Tento farmářský fenomén se projevil již na mnoho úrovních. Města zaplavila farmářská tržiště, nákupní řetězce nabízejí bio a lokální produkty, dokonce i sociální sítě postihla farmářská mánie, kde se velkým hitem stala hra FarmVillle. Skloubením tohoto trendu a naší dlouholetou zkušeností s pořádáním dětských eventů, vznikl nový typ zábavně-naučného denního eventu, který je zaměřen na rodiny s dětmi, pod názvem Dětská Farma. Realizace projektu je směřována na plně využitelný a jednotný grafický styl, který vznikl ve spolupráci se společností TINY, který má na první pohled zaujmout a přilákat dětského diváka. Díky této spolupráci vzniknou interaktivní „kulisy“, které budou sloužit jako promyšlená soutěžní stanoviště, ve kterých si návštěvníci vyzkouší své dovednosti farmáře. Dětská farma je místně i časově variabilní produkt. Farmu lze umístit indoor nebo outdoor, tak event může být jedno i více denní. Farma navíc splňuje všechny hygienické, bezpečnostní podmínky. Projekt je koncipován tak, aby byl zajímavý celoročně. Nosné téma je možné měnit a plně ho přizpůsobovat daným možnostem, at‘už se jedná o Velikonoce ,Prázdniny, Halloween, Vánoce. Prostor farmy je rozdělen do několika na sobě navazujících částí. Zahrada - pole - sad - hospodářství - stáj - dvůr -drobné zvířectvo - rybník. Cílem tohoto projektu je nejen seznámit návštěvníky v interaktivní dětské farmě s životem a prací, ale také zásadně změnit jejich přístup k farmaření. Farmaření jistým způsobem rozvíjí um a dovednost dětí, učí je poznávat nové a přitom tak tradiční věci našich předků, umožní dětem nahlédnout na farmaření, jako na produkt kvality, tak na její nepostradatelnost.

Jednotlivá stanoviště:

- Stanoviště č. 1 - MLÉKÁRNA U KRAVÍKA

- Stanoviště č. 2 - RYBÁŘSTVÍ U KAPŘÍKA

- Stanoviště č. 3 - U VODŇANSKÉHO KUŘÁTKA

- Stanoviště č.4 - DĚTSKÁ PEKÁRNA PENAM

- Stanoviště č.5 - ALBERTÍKOVO ZAHRADNICTVÍ

- Stanoviště č. 6 - U PROUTĚNÉHO KOŠÍČKU

- Stanoviště č.7 - U ČERVENÉHO JABLÍČKA

- Stanoviště č.8 - U KOCOURA MATÝSKA

- Stanoviště č.9 - ZVÍŘÁTKOVÁ STODOLA

- Stanoviště č. 10 – U ČERVÍKA VILÍKA

Další součásti Farmy:

- FARMÁŘSKÝ KRÁMEK – kde děti nakoupí za rohy na své farmářské smlouvě

- DOPROVODNÝ PROGRAM VE STODOLE

- FARMÁŘSKÁ KADIBUDKA

- VÝSTAVA FARMÁŘSKÝCH OMALOVÁNEK

- FINÁLOVÉ LOSOVÁNÍ o CENY

zpět nahoruVýběr akcí filtrem

Zajímá mě

Pustí mě tam?

Mám na to?

Mám čas?

Potvrďte kritéria filtru

Zvolte datum

Od

květen 2024

po6132027
út7142128
st18152229
čt29162330
310172431
so4111825
ne5121926

Do

červen 2024

po3101724
út4111825
st5121926
čt6132027
7142128
so18152229
ne29162330
Potvrďte vybrané odbobí