Dítě Bridget Jonesové

Bridget Jones's Baby

Velká Británie / Francie / Irsko / USA 2016

pátek 23. 9. 2016 20.00 titulky | 2D
neděle 25. 9. 2016 17.30 titulky | 2D
pondělí 26. 9. 2016 20.00 dabing | 2D
středa 26. 10. 2016 17.30 dabing | 2D
středa 28. 12. 2016 17.30 dabing | 2D
(asi 2 hodiny a 3 minuty)
120 Kč
nepřístupné pro děti do 15 let
čtěte více

Oslavte s námi 5. narozeniny kina Nadsklepí! o letošních Vánocích rozdává dárky také Nadsklepí. Po všem shonu, rozdání dárků i obědech s příbuznými se přijďte odreagovat na skvělé komedie za 50 Kč.

Trvalo to trvalo, ale nejslavnější single holka na světě je konečně zpátky mezi námi. Podle názvu to sice vypadá, že se na ni konečně usmálo štěstí, ale to by nebyla Bridget, kdyby takový prostý akt, jakým je třeba početí, neprovázely znepokojivé otázky. Například ta, kdo je otcem.

Komedie / Romantický

Režie: Sharon Maguire
Scénář: Helen Fielding, Dan Mazer, Emma Thompson
Kamera: Andrew Dunn
Hudba: Craig Armstrong
Hrají: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey, Emma Thompson, Shirley Henderson, Sarah Solemani, Jim Broadbent, James Callis, Celia Imrie, Sally Phillips, Gemma Jones, Enzo Cilenti, Ed Sheeran, Mark Arnold, Lasco Atkins, Adam Prickett, Clem So, Marilyn May James, Martyn Mayger, Ben Willbond, Lee Nicholas Harris, Adam Leese, Cedric Tylleman, Shaun Newnham, Attila G. Kerekes, Kornelia Horvath

Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. „Trochu povyrostla, stala se z ní úspěšná televizní produkční, vydělává dost peněz, líp vypadá a ještě líp se obléká, ale je to pořád ta samá Bridget, která přitahuje maléry jako magnet,“ říká o své nejslavnější postavě její představitelka Renée Zellweger.

Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když naprosto netuší, s kým počala. Jak se to rýmuje s faktem, že je stále bez chlapa? Celkem jednoduše. Stačí v doprovodu kolegyně navštívit odvázaný hudební festival a v jeho průběhu se vyspí s pohledným cizincem (Patrick Dempsey). A když se záhy na jedné společenské akci na vlastní tělo přesvědčí, že stará láska (Colin Firth) nerezaví, byť před pár lety definitivně skončila, je „štěstí“ hotovo. Protože jí s rozluštěním zapeklitého rébusu nepomůže ani lehce cynická gynekoložka (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne se Bridget ve velmi nezáviděníhodné situaci. Jak seriózní právník Mark Darcy, tak úspěšný provozovatel internetové seznamky Jack Quant se sice k situaci postaví jako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a jejím potomkem vytvořit spořádanou rodinu, to ovšem netuší, že jejich šance na otcovství je přesně padesátiprocentní. Jak se blíží termín porodu, Bridget cítí, že bude muset s pravdou ven a hlavně že si bude muset vybrat, komu bude její dítě říkat „tatínku“. Normální člověk by poslal oba dva na testy otcovství. Jenže Bridget Jonesová není normální, ale výjimečná.

„Díky Bridget se celá jedna generace žen ujistila, že je naprosto v pohodě zůstat v sobotu večer sama doma, koukat na televizi, jíst u toho lupínky přímo z krabice a nestresovat se tím, že telefon ani jednou nezazvoní,“ vysvětluje Renée Zellweger mimořádnou oblibu téhle celoživotní průšvihářky, která nepřestává doufat, že se k ní štěstí konečně postaví čelem. Že by to už tentokrát vyšlo? (CinemArt)

RECENZE:

Alenaprokopova.blogspot.com (Alena Prokopová) ****
"Jde samozřejmě o film pro ženy, ale partneři rozdychtěných divaček zavlečení pod záminkou společné zábavy do kina se snad nebudou příliš mučit. Je zjevné, že se tady navazuje na tradici britských komedií ve stylu Richarda Curtise" (více)

ČervenýKoberec.cz ****
"Bridget Jonesová hlásí už od prvního dílu pozitivní zprávu. Říká, že není nic špatného být i ve třiceti nebo čtyřiceti sama, nebo že sedět v pátek večer sama před televizí a jíst u toho nezdravé jídlo, je vlastně čas od času fajn. Někdo by čekal, že když jde o třetí pokračování, nebude za moc stát…" (více)

TotalFilm.cz (Martin Staněk) ****
"Mark Darcy (Colin Firth) neztratil nic ze své mimóznosti. Patrick Dempsey je tu spíš funkčním doplňkem, bez něhož by nebyla zápletka. Z filmu si mnohem víc budete pamatovat poněkud drsnou lékařku v podání Emmy Thompson. Těžko říct, jak měl film vypadat původně. Nečetl jsem předlohu, takže netuším,…" (více)

Youtube trailer
zpět nahoruVýběr akcí filtrem

Zajímá mě

Pustí mě tam?

Mám na to?

Mám čas?

Potvrďte kritéria filtru

Zvolte datum

Od

duben 2024

po18152229
út29162330
st3101724
čt4111825
5121926
so6132027
ne7142128

Do

květen 2024

po6132027
út7142128
st18152229
čt29162330
310172431
so4111825
ne5121926
Potvrďte vybrané odbobí