X. DEN TANCE

sobota 14. 6. 2014 v 9.00 hodin

Velké náměstí

vstupné dobrovolné
čtěte více

Dům kultury v Kroměříži pořádá již tradičně X. DEN TANCE. V rámci dopoledne vystoupí tanečníci kroměřížských i okolních klubů, souborů, škol a sociálních zařízení. Budete mít možnost shlédnout standardní, latinskoamerické, orientální tance, break dance, hip hop, moderní street, disko tance atd. Součástí Dne tance bude i profesionální Jarmark ručních prací, šperků a bižuterie.

Harmonogram vystoupení:

  • 09,00 – 09,05 zahájení a přivítání Marek Dvorník
  • 09,05 – 09,10 Indiáni Lexy Kroměříž – mažoretky L. Pavlíčková
  • 09,10 – 09,15 Call me maybe Gradace A. Starečková
  • 09,15 – 09,20 Little party SZUŠ + Dance Power M. Louthanová
  • 09,20 – 09,25 Zumba mix Šipka Kroměříž T. Slaníková
  • 09,25 – 09,30 KST Swing K. Kolmanová
  • 09,30 – 09,35 Orientální tanec ZŠ Komenského M. Foltýnová
  • 09,35 – 09,40 Avicii – Wake me up Barborka R. Stejskalová
  • 09,40 – 09,45 Karneval Šipka Kroměříž T. Sláníková
  • 09,45 – 09,50 So It Feels M dance Crew M. Meluzín
  • 09,50 – 10,00 Ukázky ST a LA Gradace A. Starečková
  • 10,00 – 10,05 Saxana D-Music M. Louthanová
  • 10,05 – 10,10 Barbie svět ZUŠ Kroměříž V. Válková
  • 10,10 – 10,20 KST Swing K. Kolmanová
  • 10,20 – 10,25 Italo Hit Mix Kojetín mažoretky M. Štecová
  • 10,25 – 10,30 Alenka v říši divů Šipka Kroměříž T. Sláníková
  • 10,30 – 10,35 The Return of the Crown RoseLine M. Perútková
  • 10,35 – 10,40 A jdem na to D-Music M. Louthanová
  • 10,40 – 10,50 Zumba Berušky ZŠ Slovan družina Š. Jerglová
  • 10,50 – 10,55 Catch me! Trick Hulín A. Csomorová
  • 10,55 – 11,05 Vystoupení ST + LA can handle I. Henzély
  • 11,05 – 11,10 Khaled-C-Est-La-Vie Šipka P. Lamplotová
  • 11,10 – 11,15 Afrika Šipka Kroměříž T. Slaníková
  • 11,15 – 11,20 Rozjeď to! Gradace A. Starečková
  • 11,20 - 11,25 Kompot D-Music M. Louthanová
  • 11,25 – 11,30 KST Swing K. Kolmanová
  • 11,30 – 11,35 Gumiméďa ZUŠ Kroměříž V. Válková
  • 11,35 – 11,40 Divoký západ Šipka T. Sláníková
  • 11,40 – 11,45 Když jde malý bobr spát mažoretky L. Pavlíčková
  • 11,45 - 11,50 Párty SZUŠ D Music M. Louthanová
  • 11,50 – 11,55 Habibi Šipka P. Lamplotová
  • 11,55 – 12,00 Storm Šipka T. Slaníková
  • 12,00 – 12,05 Boney M Swing Ladies M. Louthanová
  • 12,05 – 12,10 More bacon than a pan can handle I. Henzély
  • 12,10 – 12,15 Bassline Trick Hulín A. Csomorová
  • 12,15 – 12,20 Sexy pistols T. Sláníková
  • 12,20 – 12,25 Shaabi RoseLine M. Perútková
  • 12,25 – 12,30 Tož zas na poslední chvílu D-Music O. Bernkopf
  • 12,30 – 12,35 Jazzové boty ZUŠ Kroměříž V. Válková
  • 12,35 – 12,40 Lipo D Music + Dance Power M. Louthanová
  • 12,40 – 12,45 KST Swing K. Kolmanová
  • 12,45 – 12,50 Lets Dance project M.T.S. M. Meluzín
  • 12,50 – 12,55 Ples zombie Šipka T. Slaníková
  • 12,55 ukončení a poděkování M. Dvorník
zpět nahoru



Výběr akcí filtrem

Zajímá mě

Pustí mě tam?

Mám na to?

Mám čas?

Potvrďte kritéria filtru

Zvolte datum

Od

červen 2019

po3101724
út4111825
st5121926
čt6132027
7142128
so18152229
ne29162330

Do

červenec 2019

po18152229
út29162330
st310172431
čt4111825
5121926
so6132027
ne7142128
Potvrďte vybrané odbobí