Přihlašte se k odběru novinek

    
  
 
 
 

   

AKTUALITY

Výběrové řízení na pozici vedoucí provozu

21. 2. 2017

Máte technické znalosti, schopnosti vedoucího a chcete pracovat v kultuře? Staňte se součástí našeho týmu. Dům kultury v Kroměříži, p. o. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Vedoucí provozu.


Vyhrajte vstupenky do kina s Velkou oscarovou soutěží

13. 2. 2017

Blíží se 89. ročník předávání Cen akademie, tedy nejznámější svátek filmu. V Nadsklepí jsme si pro Vás připravili nejen přehlídku některých nominovaných filmů (1. - 8. 3.), ale také soutěž o vstupenky.


Únorové představení pro děti s pejskem a kočičkou

10. 2. 2017

Ani v únoru nepříjdou dětští diváci a samozřejmě i dospělí o tradiční divadelní představení v divadelním sálu Domu kultury. Poslední únorovou neděli, 26. 2. ve 14.30 bude patřit kroměřížské Říši loutek, jež se představí...


Prodej na představení Škola žen Divadla F.X. Šaldy zahájen!

9. 2. 2017

Od 9. února jsme začali doprodávat vstupenky na divadelní představení Škola žen francouzského dramatika Moliéra v podání Divadla F. X. Šaldy z Liberce, které bude 8.března v 18.00. Příjďte se pobavit břitkou, veršovanou komedií, která... 

 

 

Kroměřížské hudební léto 2016

Již 48. ročník nejstaršího hudebního festivalu na Moravě Kroměřížské hudební léto nabízí mimořádné hudební skvosty. Celý festival se letos ponese ve znamení oslav: 700 let od narození Karla IV. a také 25 let od vzniku Klubu UNESCO Kroměříž. Koncerty se jako již tradičně konají ve Sněmovním sále kroměřížského zámku až na jedinou výjimku - koncert Pocta Karlu IV., který se bude konat v chrámu sv. Mořice v Kroměříži.
 
Prodej vstupenek na pokladnách DK (Tovačovského, Nadsklepí, Expozice Karla Kryla) od 19. 8.