Přihlašte se k odběru novinek

    
  
 
 
 

   

AKTUALITY

Prodej na představení Bůh masakru Činoherního klubu zahájen!

9. 3. 2017

Od 9. března jsme začali doprodávat vstupenky na hořkou divadelní komedii Yasminy Razy Bůh masakru se špičkovým hereckým obsazením největších hvězd pražského Činoherního klubu: Ivanou Chýlkovou, Jaromírem Dulavou, Vladimírem Kratinou... 

 

 

Akce

Pod rouškou noci (USA 2016)

premiéra , Další: Film, vše

ČT 12/1 19.30, SO 14/1 17.30, NE 15/1 19.45 Děj filmu je zasazen do bouřlivých 20. let minulého století, kdy ani prohibice nezastavila tok kořalky v ilegální síti gangstery provozovaných náleven. Příležitost k získání moci a peněz se nabízí každému s dostatečnou ambicí a odvahou. Někým takovým je Joe Coughlin (Ben Affleck), syn bostonského policejního náčelníka, který se už hodně dávno otočil zády ke své tvrdé výchově.

Pod rouškou noci

Live by Night
Krimi / Drama
USA, 2016, 129 min

Režie: Ben Affleck
Předloha: Dennis Lehane (kniha)
Scénář: Ben Affleck
Kamera: Robert Richardson
Hudba: Harry Gregson-Williams
Hrají: Zoe Saldana, Elle Fanning, Ben Affleck, Sienna Miller, Chris Messina, Scott Eastwood, Anthony Michael Hall, Brendan Gleeson, Chris Cooper, Max Casella, Chris Sullivan, J.D. Evermore, Brendan Egan, Ric Sarabia

nepřístupné pro děti do 15 let
titulky

 

Držitel Oscara Ben Affleck („Argo“) režíroval a ztvárnil hlavní roli v dramatickém krimi thrilleru „Pod rouškou noci“. Ben Affleck je také autorem scénáře, který napsal na motivy stejnojmenného úspěšného románu Dennise Lehanea; po úspěšném mysteriózním krimi dramatu „Gone, Baby, Gone“ je tento film již druhým společným projektem těchto bostonských rodáků.

Děj filmu „Pod rouškou noci“ je zasazen do bouřlivých 20. let minulého století, kdy ani Prohibice nezastavila tok kořalky v ilegální síti gangstery provozovaných náleven. Kdokoliv s dostatečně velkými ambicemi a silnými nervy má příležitost dostat se k moci a penězům, a Joe Coughlin, syn náčelníka bostonské policie, již dávno hodil za hlavu svou přísnou výchovu a s vidinou zisků přešel na druhou stranu zákona. Ale i mezi zločinci existují jistá pravidla a Joe to nejposvátnější poruší: podrazí mocného mafiánského bossa, kterému ukradne peníze i jeho milenku. Vášnivý milostný vztah končící tragédií přinutí Joea odejít z Bostonu a na cestě za odplatou, provázenou ambicemi, milostným vztahem a zradou, se vydává vzhůru po žebříčku žhavého rumového podsvětí floridské Tampy.

Po boku Bena Afflecka dále hrají Elle Fanning („Zloba – královna černé magie“), Brendan Gleeson („V srdci moře“, filmy „Harry Potter“), Chris Messina („Argo“, komediální seriál „The Mindy Project“), Sienna Miller („Americký sniper“, „Hon na lišku“), Zoe Saldana („Strážci Galaxie“, „Avatar“), a držitel Oscara Chris Cooper („Adaptace“, „Město“).
Členy Affleckova filmového štábu byli trojnásobný držitel Oscara hlavní kameraman Robert Richardson („JFK“, „Letec“, „Hugo a jeho velký objev“), držitel nominace na Oscara vedoucí výpravy Jess Gonchor („Opravdová kuráž“, „Hon na lišku“), držitel Oscara vedoucí střihu William Goldenberg („Argo“) a držitelka nominace na Oscara kostýmní výtvarnice Jacqueline West („Podivuhodný případ Benjamina Buttona“, „Argo“). Hudbu k filmu složil Harry Gregson-Williams („Marťan“, „Gone, Baby, Gone“). (Freeman Entertainment)

ČSFD | ČESKÝ WEB FILMU

NADSKLEPÍ

kino i skvělý koncertní sál současně

  • Ulice: Milíčovo náměstí 488
  • Město: KROMERIZ
  • PSČ: 76701
  • Země: Česká republika

DŮM KULTURY v Kroměříži

  • Ulice: Tovačovského 2828
  • Město: KROMERIZ
  • PSČ: 76701
  • Země: Česká republika
příspěvková organizace Města Kroměříž s bohatou kulturní aktivitou v Domě kultury, kině Nadsklepí a Klubu Starý pivovar. Také aktivně spolupracuje s dalšími institucemi, především na organizaci velkých akcí - KROMĚŘÍŽSKÉ HUDEBNÍ LÉTO, MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DOŽÍNKOVÝCH TRADIC, STOPTIME, FESTIVAL VOJENSKÝCH HUDEB, MOVI(E)NG MUSIC -. FESTIVAL FILMOVÉ A SCÉNICKÉ HUDBY, ARTEDIEM ....