Přihlašte se k odběru novinek

    
  
 
 
 

   

AKTUALITY

Prodej na představení Bůh masakru Činoherního klubu zahájen!

9. 3. 2017

Od 9. března jsme začali doprodávat vstupenky na hořkou divadelní komedii Yasminy Razy Bůh masakru se špičkovým hereckým obsazením největších hvězd pražského Činoherního klubu: Ivanou Chýlkovou, Jaromírem Dulavou, Vladimírem Kratinou... 

 

 

Akce

Ples města Kroměříže a Radia Kroměříž

Zábava , Další: Hudba, ples, show, Tanec, vše

   Dámy a pánové, reprezentační PLES MĚSTA KROMĚŘÍŽE & RADIA KROMĚŘÍŽ 2017, který zahhájí plesovou sezónu 2017 v Kroměříži proběhne v sobotu 21. ledna 2017 v kroměřížském Domě kultury od 19.00. Hlavní hvězdou bude tentokrát věčný kavalír Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. Ples se ponese ve swingovém stylu s módními doplňky 20. a 30. let minulého století. Velmi příjemnou novinkou bude i to, že hlavní host tohoto plesu celou akci odstartuje a užijete si ho celé tři hodiny. Od půlnoci vás pak bude bavit kapela Benny-Q, dále se těšte na cimbálovou muziku cimbalMEN Zdenka Valáška, o taneční kousky se postará TK GRADACE, ve foyer vás bude bavit Swing band Kroměříž a celý večer uzavře diskotéka Radia Kroměříž. Ve speciálním bloku se pak představí swingová zpěvačka Petra Foltýnová, kterou si do parády vezme Salon EF v podání Evy Formánkové, předvede prvorepublikový styling, který zahrnuje nejen dobové účesy a líčení, ale i stylové oblečení v podání Salonu Juliana. Vstupné na pokladnách Dk a on-line. Ceny vstupenek: 390 Kč (restaurace Scéna) – začátek prodeje bude upřesněn, 440 Kč (Foyer, Nový sál a část balkonu, 490 Kč (Hlavní sál, část balkonu) V ceně všech vstupenek je slavnostní raut.

Předprodej vstupenek byl zahájen 1. 12. 2016 na těchto místech:

1)     Dům kultury Kroměříž (pokladna) – Tovačovského 2828, Kroměříž (www.dk-kromeriz.cz)

2)     KINO NADSKLEPÍ - Milíčovo nám. 488/2, Kroměříž

3)     EXPOZICE KARLA KRYLA - Prusinovského 114, Kroměříž

 

Reakce organizátorů:
 
"První společný Ples města Kroměříže a Radia Kroměříž, a především velký zájem o něj, jasně ukázal, že akce tohoto typu má v našem městě své místo. Druhý společný ples, který opět zahájí sezonu plesů v Kroměříži, už má konkrétní podobu a nejen s ohledem na hlavního hosta, kterým je Ondřej Havelka a jeho Melody Makers, bude určitě výjimečný," uvedl starosta Jaroslav Němec.
 

"Po Mekym Žbirkovi, který zvedl laťku hodně vysoko, jsme chtěli opět stylového, atraktivního interpreta, který tento ples ještě více vyšperkuje. Ondřej Havelka je v našich srdcích zapsán jako neuvěřitelný swingař. Právě swing je v posledních letech opět v kurzu a myslím si, že opět zasáhneme touto akcí všechny věkové kategorie. Takový ples Kroměříž ještě nezažila, to slibuji, " prozradil s úsměvem výběr hlavní hvězdy večera Miroslav Karásek z Radia Kroměříž.

Důležité informace:

Vstupenky si můžete zarezervovat. Rezervace platí 4 dny, pak jsou rezervovaná místa uvolněna do dalšího prodeje. Všechny rezervace končí 16. ledna 2017 o půlnoci. Od úterý 17. ledna do pátku 20. ledna do 15. hodiny si můžete na pokladnách Domu kultury zakoupit zbylé vstupenky (pokud zůstanou).

Případný prodej vstupenek na místě konání akce bude zahájen 21. ledna v 19 hodin.

Kontakt na organizátora: Miroslav Karásek, karasek@radiokromeriz.cz, tel.: 604 942 257

Dům kultury

DŮM KULTURY v Kroměříži

  • Ulice: Tovačovského 2828
  • Město: KROMERIZ
  • PSČ: 76701
  • Země: Česká republika
příspěvková organizace Města Kroměříž s bohatou kulturní aktivitou v Domě kultury, kině Nadsklepí a Klubu Starý pivovar. Také aktivně spolupracuje s dalšími institucemi, především na organizaci velkých akcí - KROMĚŘÍŽSKÉ HUDEBNÍ LÉTO, MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DOŽÍNKOVÝCH TRADIC, STOPTIME, FESTIVAL VOJENSKÝCH HUDEB, MOVI(E)NG MUSIC -. FESTIVAL FILMOVÉ A SCÉNICKÉ HUDBY, ARTEDIEM ....