Přihlašte se k odběru novinek

    
  
 
 
 

   

AKTUALITY

Přehlídka ANIMÁG Kroměříž 2016 klepe na dveře

16. 5. 2016

Přehlídka vybraných animovaných snímků z prvního ročníku celostátní soutěže pro děti a mládež bude probíhat od 23. 5. do 31. 5. V rámci projekcí pro školy a veřejnost se představí nejlepší krátké animované filmy od nejmladších...


Od pondělí 16. 5. je v prodeji DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ PODZIM 2016

13. 5. 2016

V pondělí 16. května bude zahájen předprodej na podzimní cyklus divadelního předplatného. Ten zahrnuje čtyři představení : 1+1=3 Malého Divadla Komedie, Saturnin činohry Národního divadla Brno, Soukromý skandál Studia DVA a Splašené...


Výběrové řízení na pozici vedoucí provozu

4. 5. 2016

Máte technické znalosti, schopnosti vedoucího a chcete pracovat v kultuře? Staňte se součástí našeho týmu. Dům kultury v Kroměříži, p. o. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Vedoucí provozu.


Výsledky soutěže o vstupenky na KROMFEST 2016

29. 4. 2016

Ti, kteří se zúčastnili soutěže s poznáváním účinkujících, zbystřete. Vylosovali jsme z Vás 4 výherce (spíše tedy výherkyně) vždy jedné vstupenky na hudební festival Kromfest, který proběhne 23. července. Ze vstupenek se mohou...


Pořiďte svým blízkým praktický dárek - Dárkové poukazy do kina

18. 11. 2015

Kino Nadsklepí si pro Vás připravilo skvělý (nejen) vánoční dárek: Dárkové poukazy do kina! Oproti loňskému roku jsme zavedli hned dva druhy poukazů:

  • na 5 vstupů na projekce ve 2D - 500 Kč
  • na 6 vstupů na projekce v libovolné verzi...

 

 

 

 

Akce

Reprezentační ples města Kroměříže a Radia Kroměříž.

Zábava , Další: ples, show, Tanec, vše

  Dámy a pánové, reprezentační PLES MĚSTA KROMĚŘÍŽE & RADIA KROMĚŘÍŽ 2016! Nadcházející plesová sezóna v Kroměříži bude zahájena velkolepě. V pátek 15. ledna 2016 se v kroměřížském Domě kultury uskuteční Reprezentační ples města Kroměříže a Radia Kroměříž. Hlavní hvězdou večera bude čtyřnásobný slovenský Zlatý Slávik Meky Žbirka. Ples se ponese v anglickém stylu "Jamese Bonda". Speciální program pak připravuje exkluzivní partner plesu Salon EF Evy Formánkové, který slibuje unikátní vlasovou show v podobě kreativní divadelní scénky, jež bude k vidění právě jen na tomto plesu.

>>>>>>>>> Aktualizace - UPOZORNĚNÍ <<<<<<<<<<<<

Všechny vstupenky s místenkou jsou VYPRODANÉ. 
Zůstává posledních několik desítek volných vstupenek "bez místa"!
Děkujeme za Váš velký zájem. Rozhodli jsme se, že pustíme do oběhu posledních 100 volných vstupenek. Bohužel Dům kultury není nafukovací, a tak další vstupenky již budou bez místenky. I tak si můžete vychutnat kompletní program plesu. Vstupenky "bez místa" můžete zakoupit už jen v Rádiu Kroměříž (ulice Tovačovského 2828, Kroměříž) za cenu 390 Kč. 
Vstupenky zakoupíte v Radiu Kroměříž každý všední den od 7. do 16. hodiny, až do vyprodání všech vstupenek.

 

 

Návštěvníky budou během slavnostního večera bavit kapela Charlie´s K Band Ludvíka Čihánka, cimbálová muzika Josefa Marečka, mažoretky LEXY nebo Mistři Evropy v show dance Kateřina Kolmanová s Radimem Přádkou z KST Swing Kroměříž. Celý večer uzavře diskotéka Radia Kroměříž. V ceně vstupenky bude také slavnostní raut připravený Restaurací & Kavárnou Scéna, která získala titul Nejlepší restaurace v ČR mezi městy na seznamu UNESCO. Zpestřením plesu bude tradiční tombola s dárky v hodnotě téměř sto tisíc korun!

 

 

Reakce organizátorů:

"Chceme navázat na tradici městských plesů, které se v Kroměříži konaly již za První republiky a v okolí byly vyhlášené. Nejvíce nás zaujal koncept Radia Kroměříž, které už má s pořádáním takové akce zkušenosti, a proto jsme se rozhodli uspořádat městský ples společnými silami a pojat ho jako zahájení celé plesové sezóny," uvedl starosta Jaroslav Němec. "Chtěli jsme pozvat některého z žijících členů The Beatles, ale jsou velmi pracovně vytížení, a tak tu máme jasnou volbu, oslovili jsme tzv. pátého člena skupiny The Beatles Mekyho Žbirku," prozradil s úsměvem výběr hlavní hvězdy večera Miroslav Karásek z Radia Kroměříž.

 

Kontakt na organizátora: Miroslav Karásek, karasek@radiokromeriz.cz, tel.: 604 942 257

 

Dům kultury

DŮM KULTURY v Kroměříži

  • Ulice: Tovačovského 2828
  • Město: KROMERIZ
  • PSČ: 76701
  • Země: Česká republika
příspěvková organizace Města Kroměříž s bohatou kulturní aktivitou v Domě kultury, kině Nadsklepí a Klubu Starý pivovar. Také aktivně spolupracuje s dalšími institucemi, především na organizaci velkých akcí - KROMĚŘÍŽSKÉ HUDEBNÍ LÉTO, MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DOŽÍNKOVÝCH TRADIC, STOPTIME, FESTIVAL VOJENSKÝCH HUDEB, MOVI(E)NG MUSIC -. FESTIVAL FILMOVÉ A SCÉNICKÉ HUDBY, ARTEDIEM ....